ilość produktów: 0 (0) wartość: 0,00 PLN » zobacz koszyk

Regulamin

 

 

Regulamin sklepu internetowego butybojowe.pl

 

 1. DANE SPRZEDAWCY
 2. OFERTA BUTYBOJOWE.PL
 3. ZAMÓWIENIA
 4. KOSZTY PRZESYŁKI
 5. PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE
 6. ODBIÓR PRZESYŁKI
 7. ZAŁOZENIE KONTA W SKLEPIE BUTYBOJOWE.PL
 8. ZWROTY
 9. WYMIANY
 10. REKLAMACJE
 11. POSTANOWIENIA OGÓLNE 

 

1. Dane sprzedawcy

Sklep internetowy pod adresem www.butybojowe.pl prowadzony jest przez FHU "HERO" TOMASZ GIZA  na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej.

Dane firmy:

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "HERO" TOMASZ GIZA
e-mail: biuro@butybojowe.pl
             fhuhero@gmail.com
NIP: 6452153136
REGON: 240875327
 
 
 
 

2. Oferta butybojowe.pl

2.1 Przeważającą część oferty sklepu internetowego butybojowe.pl są buty specjalne przeznaczone dla służb mundurowych (wojsko, policja, straż, straż miejska, ochrona, leśnictwo, itp. oraz hobbystów). Pozostała część oferty to produkty dodatkowe, którymi wcześniej wymieniona grupa konsumencka może być zainteresowana.

2.2 Każdy produkt jest starannie i szczegółowo opisany oraz przedstawiony w formie zdjęć.

2.3 Oferta zawarta na stronach internetowych www.butybojowe.pl przez sklep internetowy nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.

2.4 Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

 

3. Zamówienia

3.1 Zamówienia przyjmowane są:

 1. bezpośrednio przez stronę www.butybojowe.pl (24 godz/dobę)

 2. poprzez pocztę elektroniczną: biuro@butybojowe.pl (24 godz./dobę)

 3. telefonicznie pod numerami telefonu: 531 488 393

 4. pocztą tradycyjną: FHU "HERO" Tomasz Giza, ul. Grodzka 40A, 42-600 Tarnowskie Góry

3.2 Przy składaniu zamówienia Klient powinien podać następujące informacje:

a) model, typ i rozmiar produktu

b) dane kontaktowe

- adres dostawy

- numer telefonu lub adres e-mail

c) informacje na temat sposobu płatności (przedpłata na konto lub za pobraniem przy dostawie)

d) informacje na temat dostawy (odbiór własny lub kurier)

3.3 Po otrzymaniu prawidłowego zamówienia, Klient w ciągu najpóźniej 24 godzin otrzyma potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz uzyska informacje na temat terminu jego realizacji.

3.4 Wszystkie zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych od dnia otrzymania poprawnego zamówienia (w przypadku wyboru płatności za pobraniem) lub do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

3.5 W przypadku problemów z realizacją zamówienia (brak towaru, itp.) Klient otrzyma taką informację najszybciej jak to tylko możliwe, wtedy przez Sprzedawcę zostaną zaproponowane rozwiązania alternatywne. W przypadku opłacenia takiego zamówienia przez Klienta, pieniądze zostaną zwrócone na konto Klienta w przeciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia żądania zwrotu pieniędzy przesłanego e-mailem na adres biuro@butybojowe.pl

3.6 Klient nie może anulować zamówienia po dniu, w którym zostało ono już wysłane.

 

 

4. Koszty przesyłki

4.1 Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki, chyba że Klient decyduje się na odbiór osobisty (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie) lub koszty dostawy zostały anulowane po przeprowadzeniu negocjacji pomiędzy Klientem a Sprzedawcą przy większych zamówieniach.

4.2 Koszty przesyłki podane są na stronie www.butybojowe.pl w zakładce – płatności http://www.butybojowe.pl/tekst/platnosci

4.3 Sposób dostawy Klient wybiera przy składaniu zamówienia.

4.4 Firma nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. W takim przypadku kupujący jest proszony o ponowne uiszczenie opłaty za przesyłkę. W przeciwnym wypadku zamówienie jest anulowane.

4.5 Przesyłki poza granicę Polski realizowane są tylko i wyłącznie przy przedpłacie na konto, cena przesyłki uzgadniana jest indywidualnie z każdym Klientem

 

 

5. Płatność za zamówienie

5.1 Zamówienie można opłacić w następujący sposób:

a) przedpłata na konto

- nr konta: 61 1940 1076 3121 0140 0000 0000 (Credit Agricole Bank)

b) za pobraniem przy odbiorze paczki (koszt wysyłki wzrasta)

c) gotówką przy odbiorze osobistym

 

 

 

6. Odbiór przesyłki

6.1 Podczas odbioru przesyłki Klient jest zobowiązany do sprawdzenia zawartości paczki oraz stanu opakowania w obecności Kuriera. W razie wystąpienia uszkodzenia kartonu (opakowania) należy dokładnie sprawdzić czy towar zapakowany w środku nie jest uszkodzony. Jeżeli stwierdzimy uszkodzenia towaru to natychmiast z Kurierem spisujemy protokół reklamacyjny na druku będącym w posiadaniu Kuriera, a następnie należy skontaktować się z naszym sklepem.

 

 

 

7. Założenie konta w sklepie butybojowe.pl

7.1 Każdy, kto założy konto użytkownika na stronie www.butybojowe.pl akceptuje regulamin sklepu oraz zgadza się na otrzymywanie informacji handlowych i tzw. newsletterów na podany przy rejestracji adres. Każdy kto chce zrezygnować z otrzymywania w/w informacji proszony jest o przesłanie wiadomości informacyjnej na adres biuro@butybojowe.pl podając swoje dane. 

 

 

 

8. Zwroty

8.1 Każdy zamówiony towar można zwrócić bez podania przyczyny do 10 dni, licząc od dnia odbioru przesyłki.

8.2 Warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie nam produktu zakupionego w naszym sklepie w stanie nienaruszonym, nieuszkodzonym, nieużywanym, z metkami i naszywkami, oraz w oryginalnym opakowaniu.

8.3 Do zwracanej paczki należy dołączyć dowód zakupu oraz oświadczenie, z którego powinno wynikać, że nabywca rezygnuje z zakupu. Ponadto oświadczenie ma zawierać: imię, nazwisko Klienta, adres, telefon kontaktowy, numer konta bankowego na które mamy przelać zwracane pieniądze.

8.4 Koszt transportu nie podlega zwrotowi.

8.5 Klient ponosi koszty związane z odesłaniem paczki.

8.6 Jeżeli zakupiony towar związany był z promocją "transport gratis" to w przypadku zwrotu Klient zostaje obciążony dodatkowymi kosztami transportu - 15 PLN, które są odliczane od wartości produktu w przypadku zwrotu pieniędzy.

8.7 Sklep internetowy butybojowe.pl dokona zwrotu wartości produktu do 10 dni od dnia otrzymania przesyłki, na wskazane w oświadczeniu konto bankowe.

 

 

 

9. Wymiany

9.1 Każdy zamówiony towar możnawymienić bez podania przyczyny do 10 dni, licząc od dnia odbioru przesyłki.

9.2 Warunkiem wymiany towaru jest odesłanie nam produktu zakupionego w naszym sklepie w stanie nienaruszonym, nieuszkodzonym, nieużywanym, z metkami i naszywkami, oraz w oryginalnym opakowaniu.

9.3 Koszt odesłania paczki ponosi kupujący (Klient).

9.4 Wymiana zostanie zrealizowana po pokryciu kosztu związanego z wysyłką towaru do Klienta - 15 PLN.

9.5 Najlepiej przed wysłaniem do nas paczki skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i poinformować o chęci wymiany.

 

 

 

 

10. Reklamacje

10.1 Produkty zakupione w sklepie internetowym butybojowe.pl podlegają 12 lub 24 miesięcznej gwarancji (w zależności od producenta), zgodnie z odpowiedzialnością z tytułu niezgodności towaru z umową, zgodnie z Ustawą z dnia 27.07.2002 Dz.U.141.1176

10.2 Koniecznie wraz z reklamowanym produktem należy dostarczyć dowód zakupu, paragon lub fakturę/rachunek.

10.3 Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju uszkodzenia (przypadkowe lub celowe) mechaniczne, np. rozdarcia, przecięcia, itp., a także uszkodzenia wynikające zniewłaściwego lub niedbałego użytkowania oraz złą konserwacją produktów.

10.4 Odsyłany towar musi być czysty (wyczyszczony i umyty).

10.5 Do przesyłki należy dołączyć również: dane kontaktowe do osoby reklamującej, imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, podpisane oświadczenie z którego wynika że Klient reklamuje towar wraz z krótkim opisem reklamowanych wad.

10.6 Koszty przesyłki reklamowanego produktu ponosi Klient.

10.7 Reklamacje są wysyłane ze sklepu do PRODUCENTA  i rozpatrywane przez RZECZOZNAWCÓW najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem.

10.8 W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy . W przypadku, gdy będzie to niemożliwe ( z powodu wyczerpania zapasów magazynowych), sklep zaproponuje inne dostępne towary do wyboru, lub też zwróci równowartość produktu. Kwota usługi przesyłki towaru nie podlega zwrotowi.

10.9 Sklep nie przyjmuje przesyłek na nasz koszt.

 

 

 

11. Postanowienia ogólne

11.1 Złożenie zamówienia w naszym sklepie równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu. Firma prowadząca sklep zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do regulaminu. Regulamin obowiązuje od momentu umieszczenia go na stronie sklepu internetowego butybojowe.pl

11.2 W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

  Zasady zgodne z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny"


 

NASZ SKLEP MILITARNY OFERUJE:

BUTY MAGNUM, BUTY BATES, BUTY LOWA, BUTY STARFORCE, BUTY TAKTYCZNE ADIDAS, BUTY PROTEKTOR, BUTY HAIX, BUTY WOLVERINE, BUTY DEMAR

KURTKI TAKTYCZNE, KURTKI ZIMOWE, POLARY, ODZIEŻ SOFTSHELL, SPODNIE TAKTYCZNE, BIELIZNA TERMOAKTYWNA, KOSZULKI TERMOAKTYWNE

PLECAKI TAKTYCZNE, PLECAKI TREKKINGOWE, PLECAKI WOJSKOWE, TORBY TAKTYCZNE

OKULARY BALISTYCZNE, GOGLE BALISTYCZNE, GOGLE WOJSKOWE, OKULARY WOJSKOWE, OKULARY ESS, GOGLE BOLLE

RĘKAWICE TAKTYCZNE, RĘKAWICE MILITARNE, RĘKAWICE WOJSKOWE, RĘKAWICE DAMASCUS, RĘKAWICE MAGNUM

SKARPETY MAGNUM, SKARPETY BATES, SKARPETY TAKTYCZNE, SKARPETY WOJSKOWE, SKARPETY MILITARNE

CZAPKI ZIMOWE, CZAPKI USZATKI, CZAPKI MAGNUM, KOMINIARKI WOJSKOWE, KOMINIARKI TERMOAKTYWNE

OCHRANIACZE KOLAN, OCHRANIACZE ŁOKCI, OCHRANIACZE ALTA, NAKOLANNIKI WOJSKOWE

OCHRONA OBUWIA, TŁUSZCZ DO SKÓR, IMPREGNAT DO BUTÓW I ODZIEŻY

LATARKI CZOŁOWE

 

NOWOŚCI MAGNUM 2015/2016:

nowe buty magnum

NOWOŚCI BATES 2015/2016:

 

 

 

 

 

  

 

Marka MAGNUM wywodzi się z brytyjskiej firmy Hi-Tec, załozonej w 1974 roku przez Franka Van Wezel. Początkowo podstawowym produktem firmy było obuwie do gry w squasha oraz obuwie do sportów halowych. Z czasem do kolekcji dodane było obuwie turystyczne. Przełomem był rok 1982, kiedy to ze względu na zainteresowanie centrum treningowego FBI stworzona została marka Hi-Tec Magnum. Rok później na rynku pojawiły się pierwsze buty taktyczne Hi-Tec Magnum, które szybko uzyskały wysoką renomę i rozpowszechniły się na cały kraj. W 1985 roku kolekcja została poszerzona na buty taktyczne róznego rodzaju, skórzane, wodoodporne, z dodatkową ochroną palców, itd. W 1990 roku zaprezentowana została oficjalnie pierwsza kolekcja butów Magnum. W 1998 roku stworzono specjalny Komitet Doradczy Magnuma, który odpowiedzialny był za zbieranie opini i testowanie obuwia. Składał się on z członków róznych słuzb mundurowych. Testowano Magnum jako buty wojskowe, buty dla policji, oraz dla innych służb. Pozwalało to być ciągle na bierząco z potrzebami i wymaganiami Klientów.

 Początki marki BATES sięgają roku 1885, kiedy to mała firma produkująca buty wojskowe przekształciła się w perfekcyjną korporację. Buty bates osiągnęły ogromną popularność, co skutkowało w natychmiastowej reakcji władz firmy. Zaprojektowano i wprowadzono na rynek buty taktyczne dla kazdego typu słuzb mundurowych. Dzisiaj BATES zaopatruje elitarne jednostki wojskowe i jednostki zaprowadzania porządku w ponad 50 krajach świata, na 4 kontynentach. Z biegiem czasu firma stała się jedną z najbardziej szanowanych i cenionych marek wśród producentów obuwia mundurowego na świecie.

 Buty starforce zaprojektowane zostały przez specjalistów do zadań w najtrudniejszych warunkach. Cechy takie jak oddychalność, metalowe wkładki w podeszwie, stabilizatory pięty, antypoślizgowe i olejoodporne podeszwy, pochłaniające wilgoć wypełnienia, antywstrząsowe wkładki, wzmocnienia palców i pięt dały butom STARFORCE dobrą renomę na całym świecie. Technologię oparto na założeniach aby buty zapewniały maksymalną zwinność, szybkość i stabilność w ciężkich warunkach teren

 Firma powstała po I Wojnie Światowej w niemieckiej miejscowości Jetzendorf. Firma słynie z najlepszych i najbardziej uznanych na świecie butów turystycznych i specjalistycznych. Produkowane przez LOWA buty przeznaczone są na każdy rodzaj turystyki, od pieszych wycieczek po ekstremalne ekspedycje w Himalaje. W mieście Jetzendorf znajduje się centrum badań, projektowania oraz wytwarzania butów. Bawarscy rzemieślnicy wkładają w produkcję butów nie tylko swe ogromne doświadczenie i umiejętności, ale również serce. W swojej ofercie LOWA posiada również linię znakomitych butów wojskowych do działań w najtrudniejszych warunkach.

             logo buty bojowe hero

- MAGNUM - BATES - 
- STARFORCE - DEMAR -
- PROTEKTOR - HAIX -
- INNE -

FHU "HERO" Tomasz Giza
biuro@butybojowe.pl
Tel. 531 488 393

 

WYBIERZ: BUTY WOJSKOWE, BUTY DLA POLICJI, BUTY DO SPORTÓW TAKTYCZNYCH - ASG, PAINTBALL, BUTY DLA MYŚLIWYCH, BUTY DLA LEŚNIKÓW,

BUTY DLA SŁUZB OCHRONIARSKICH,  BUTY STRAZACKIE, BUTY DLA HARCERZY, BUTY DLA ORGANIZACJI PARAMILITARNYCH, BUTY NA SURVIVAL,

BUTY DLA SŁUZBY CELNEJ

 

realizacja: Silesia Studio

 

x

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk i reklamy.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.